PONUKA SLUŽIEB

Svadobná fotografia

Kompletné fotografické služby pre Váš svadobný deň.
Ponúkam fotenie celého priebehu svadobného dňa, či jeho vybranej časti, ako aj predsvadobné fotenie.
K dispozícii je fotostena ako aj možnosť tlače zhotovených fotografií priamo na svadbe.

Portrét

Potrebujete Váš portét len tak pre seba, alebo pre PR/Business? Vyhotovím Vám fotografie vhodné do rámčeka, na plátno, alebo pre budovanie Vašej značky, prezentáciu na webových stránkách, sociálnych sieťach, tlačivách, či iné využitie.

Rodinná fotografia

Ak si chcete zachovať spomienky z vašich rodinných stretnutí v podobe fotografie, ponúkam Vám možnosť exteriérového, interiérového či štúdiového fotenia (mobilné štúdio).

Architektúra

Fotografovanie interiérovej aj exterérovej architektúry. Kompletné fotografické zdokumentovanie pre potreby prezentácie samotnej nehnuteľnosti, či práce architekta/zhotoviteľa.

Produkty

Fotenie produktov rôzneho druhu priamo u vás na prevádzke, resp. vo výrobe. Viaceré možnosti finálnych úprav pre výsledné využitie fotografií.

Tlač fotografií 

Tlač nafotených fotografií priamo na mieste fotenia (formát 10x15cm, 13x18cm)
Vytvorenie a tlač fotoknihy v rôznych prevedeniach a formátoch. 

Mobilné štúdio/Fotostena

Môj fotoateliér, resp. fotostenu možete mať priamo u Vás doma, vo firme či na večierku, alebo svadbe v plne zachovanej profesionálnej kvalite. Informujte sa u mňa o ďalších možnostiach tejto služby.

Podujatia/Eventy

Plánujete firemnú, športovú, súkromnú, či inú akciu? Ponúkam Vám jej kvalitné a diskrétne zdokumentovanie v podobe fotografie.


Výsledné fotografie dostanete vždy v maximálnej možnej kvalite a v úprave, kde je zachovaný prirodzený vzhľad fotografovaných osôb resp. predmetov. Lehoty dodania výsledných fotografií komunikujem individuálne podľa aktuálnej vyťaženosti a objemu práce.

Ak vás zaujala moja tvorba a uvažujete nad využitím niektorej z ponúkaných služieb, alebo potrebujete bližšie informácie, neváhajte ma kontaktovať.