CENNÍK


Ku každej službe sa snažím pristupovať individuálne podľa požiadaviek klienta a preto tu nájdete len ceny najčastejšie žiadaných služieb. Ak nižšie nenájdete čo hľadáte, resp. chcete službu na mieru, kontaktujte ma s vašou požiadavkou a ja vám vyhotovím cenovú ponuku.

Balík PORTRÉT

50€


30 minútové fotenie jednej osoby
v exteriéri, alebo interiéri
mobilné štúdio (+20€)

klient dostáva 10ks upravených digitálnych fotografií online formou

v cene je taktiež nižšie rozlíšenie pre použitie na sociálnych sieťach

Balíky RODINA

od 90€


1 hodinové fotenie rodiny
v exteriéri, alebo interiéri
mobilné štúdio (+20€)

klient v cene dostáva 25ks upravených digitálnych fotografií, ktoré si sám vyberie zo všetkých spracovaných fotiek, ostatné sa dajú dokúpiť za príplatok 20€/balík každých začatých 10ks fotografií

v cene je 10ks tlačených fotografií z vybraných fotiek (formát 10x15cm)
+ nižšie rozlíšenie pre použitie na sociálnych sieťach

Balíky SVADBA

od 450€


Keďže fotenie svadby je komplexnejšia služba, venujem sa jej v samostatnom dokumente. Pre detailnejšie informácie ohľadne svadobného fotenia a cien kliknite prosím SEM.

POUKÁŽKY

od 30€


Využite možnosť obdarovania Vašich blízkych formou poukážky.

Hodnotu poukazu si vyberiete podľa seba (min. 30€) a danú sumu bude môcť obdarovaný použiť ako zľavu na čokoľvek z mojej ponuky. Pre bližšie informácie ma prosím kontaktujte.

Ak nieje uvedené inak, tak v uvedených cenách sú zahrnuté digitálne úpravy fotografií, či základné retuše, neupravené fotografie klientom neodovzdávam. Cestovné náklady sú súčasťou ceny pre fotografovanie v regióne západného slovenska, s výnimkou svadobnej fotografie, kde sú v cene zahrnuté aj cestovné náklady pre celé slovensko. Ak ste však z iného regiónu, neváhajte ma kontaktovať a cenu si dohodneme individuálne.

Ceny sú platné od 1.1.2022